450 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

E Sigara Likit

E Sigara Likit ; Likit veya e-sigara likiti cihazlarda coil adı verilen rezistördür ve aromalar pamuğun içinde buharlaşır. Duman ve buhar farklı oluşumlardır. Duman yanma ile açığa çıkarken, buharla ısıtma ile oluşur. Sigaraya alternatif olmasının temel nedeni, duman benzeri bir buhar üretmesidir. Ürün nikotin ve nikotin olmayan olarak ikiye ayrılır. DL likit ürünün bir şişesinde bulunan maddeler aşağıdaki gibidir.

 • PG (Propilen Gliserin) 
 • VG (Bitkisel Gliserin) 
 • İmal tatlandırıcılar 
 • Koku 
 • Efekt 
 • Nikotin (isteğe bağlı)

Nikotin tüm sıvılara dâhil değildir. Sigarayı bırakma sürecinde belirli bir süre nikotin tüketerek nikotinsiz ürünlere geçiş yapmak mümkündür. Ürünün içeriğindeki tek zararlı madde nikotindir. Nikotin seviyenizi düşük tutarak genel sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Kaliteli bileşenlerden yapılmış bir ürün, ekipmanın daha ekonomik kullanılmasını sağlar. Kullanılan baz, koku ve efektörler ürünün kalitesini belirler. İşletmemizde satışını yaptığımız bazı likit markaları ve içerikleri iyi bilinmektedir;

 • King
 • One Hit Wonder
 • Grand Tobacco
 • Cosmic Fog
 • Naked
 • Cuttwood

E-sigara likitleri ile kısa sürede sigarayı bırakabilir, bütçenizi rahatlatabilir ve sağlığınıza yeniden kavuşabilirsiniz. Ürünü doğrudan güneş ışığından uzak, serin ve kuru bir ortamda muhafaza etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken konulardan biri de ürünün renginin zamanla koyulaşacağıdır. Fermuarlı şişelerde üretilen ürünlerde çocuk güvenlik kilidi de bulunmaktadır. Ayrıca cilt temasından kaçınmalı ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklamalısınız. Özellikle propilen glikol alerjisi olan kişiler pg içermeyen ürünler kullanmalıdır. Alerji durumunda kullanılıyorsa, alerjik reaksiyon durumunda doktora başvurmaları gerekebilir.

E Sigara Likit Tavsiye

Nasty Juice Bad Blood

Bu karmaşık sıvı, içinde mütevazı bir üzüm tadı ve hoş bir aromaya sahiptir. İnsanları “bu koku nereden geliyor” diyen kaynağa çekecek büyüleyici bir çekicilik yaratan bu canavarca ürün, tıbbi likit önerileri listesinde yer almayı hak eden likitlerden biri.

Meyve Aromaları 

Harika bir tadı var. Bu ürüne kadar listelediğimiz e-sigara likiti önerileri hem görünüm hem de tat olarak göze çok hitap ediyor.

Gerçek sigara hissini arayanların tercihi

Belki de sigara bağımlılığınızdan kurtulmak için e-sigaraya yöneldiniz. Bu durumda tanışma sürecinde özel bir ürün seçmeniz işinizi biraz daha kolaylaştırabilir.

E sigara Likit Yapımı

Aşağıda e-sigara likiti yapımının detaylarını listeleyeceğiz. Bu işlem hassas hesaplamalar içerir. Ancak, NBase veya Base adlı bir karışım kullanıyorsanız işiniz nispeten kolaydır. Bu tip işlemlerde elde etmek istediğiniz e-sigara likiti karışımının aroma yüzdesi ile NBase karışımını birleştirmelisiniz. Lütfen basit bir örnekle açıklayınız. E-sigara likiti için 50 ml 3 Nikotin likit ve yüzde koku:10 ml 40 ml baz aroma (3 nikotin ve herhangi bir PG – VG oranı ile) = 50 ml sıvı.

Buradaki en önemli nokta, yapmak istediğiniz e-sigara likiti türündeki aroma miktarını ve aroma yüzdesini bulmanızdır. PG/VG ve nikotin oranları, kullanacağınız baz sıvıya göre değişir. Lezzet söz konusu olduğunda, çoğu likitte ideal lezzet oranıdır. Bununla birlikte, kokunun yoğunluğuna bağlı olarak daha fazla aroma da ekleyebilirsiniz. İlk olarak, yapacağınız sıvıdaki nikotin seviyesini belirleyin. Sıvılarda 3-6-9 gibi ifadeler, ml başına nikotin mg cinsinden değerlerdir. Ama buna bağlı kalmak zorunda değilsin. Tariflere kendiniz de ulaşabilirsiniz.

E-Sıvı Hesaplayıcı vb. anahtar kelimeleri kullanarak arama yaparsanız. Google’dan e likit hesaplama araçlarına erişebilir ve böylece PG/VG/Aroma oranını ve karışıma eklemeniz gereken diğer malzemeleri öğrenebilirsiniz. Geriye sadece ilgili malzemeleri gerekli oranlarda karıştırıp bu sıvı karışımın demlenmesini beklemek kalıyor. Peki bir e-sigaradaki likit nasıl demlenir? İşlem, e-sigara likiti hazırlandıktan sonra şişelerin doldurulmasını ve ardından şişelerin bir süre sıcak veya ılık su dolu bir kapta tutulmasını içerir. Tabii ki kaptaki sıcak su miktarı likit şişelerinizin yarısını geçmemelidir. Bu malzemelerin ne kadar iyi karıştırıldığını öğrendikten sonra tek yapmanız gereken malzemeleri doğru miktarda karıştırmak. Farklı karışımlar elde etmek için kendi özel karışımlarınızı da tercihlerinize göre karıştırabilirsiniz.

E Sigara Likit Fiyatları

E sigara sektöründe kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan salt sigara, bünyemizde ki fiyatları daha fazlası uygun standartlarda tutulmaktadır. E sigara Salt likit fiyatı 59 TL olarak belirlenmiştir. E sigara kategorisinde Normal Dl likit fiyatı da 34.99 TL olarak sabit tutulmuştur.

E Sigara Likit Ne Kadar Gider?

Bir e-sıvının raf ömrü tamamen kişiye ve kullanılan cihaza bağlıdır. Bu ürünler genellikle 30, 60, 90 ve 120 ml olarak satılmaktadır. Kullanmakta olduğunuz e-sigara cihazının coil aralığı, yapısı ve ne kadar süredir kullanıldığı dolum likitinin ömrünü belirler. Ancak şöyle özetlenebilir; Yüksek sıcaklıklarda ve günde birkaç kez kullanılan e-sigara suyu 30ml seçeneği olan ürünlerde 10-15 gün boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

E Sigara Likit Çeşitleri

 • Joyetech Likit
 • Liqua Likit
 • Natura Likit
 • Nova Liqiudies Likit
 • One Hit Wonder
 • Halo Likit
 • Twelve Monkeys Likit
 • American Stars Likit
 • Dinner Lady Likit
 • Kilo Likit
 • Salt Likitler
 • Vapatasia Likit
 • Nasty Juice Likit
 • Five Pawns Likit
 • Cutwood Likit

E Sigara Likit İçeriği 

Bazı e-sigaralar geleneksel sigaralara, purolara veya pipolara benziyor. Diğerleri, kalem veya parmak sürücü gibi görünür veya tamamen farklı bir tasarıma sahiptir. E-sigaraların tek kullanımlık veya şarj edilebilir versiyonları mevcuttur. E-sigaralarda kullanılan sıvı tipik olarak nikotin, aroma verici, propilen glikol ve bitkisel gliserin içerir.

E Sigara Likit Önerisi 

E-sigarada tütün keyfi yapmak isteyenlerin damak tadına uygun bir öneri ile listemize başlayalım. Cuttwood Tobacco Trail, likit e-sigara tavsiye seçenekleri arasında tütün aroması tutkunlarına hitap edecek bir ürün.

Çilek Kokusu

E-sigara likiti önerileri listesine bir meyve seçimi ile devam edelim. Ohm Brew Strawberry Storm, son yılların en popüler çilek aromalı e-sigaralarından biridir.

Mentol Karışımı

AquaVape’in Mükemmel 50/50 Mentol Karışımı, e-sigarada taze bir tat arayanların tercihi. Ayrıca marka, mentolün farklı tatlarda birleştiği ürünleriyle e-sigara likiti tavsiye listesinde sağlam bir yer edinmiştir.

Limonlu

Tereyağlı bir kurabiye tabanına sahip bir limonlu beze düşünün. Yemek için can atıyor musun? O halde e-sigaralar için likit önerilerimize dahil ettiğimiz bu ürün tam size göre.

E sigara Likit Aroması 

Premium likit aromaları e-sigara kullanıcıları için önemlidir. E-sigara likitleri bazen aromasız olarak satılsa da, önceden karıştırılmış aromalı e-sigara likitleri sıklıkla bulunabilir. Kaliteli malzemelerle formüle edilen kokular, e-sigara likitlerine hoş tatlar ve aromalar katmak için kullanılan karışımların ortak adıdır. Bu lezzetler genellikle 3 kategoriye ayrılır. Bu 3 çeşit aromatik yapılarına göre sınıflandırılır. Bunlara doğal aromalar, doğal aromalar ve yapay aromalar denir. Yapay aromalar olarak bilinen aroma türleri, bir dizi kimyasal işlemle oluşturulmaktadır.

Günümüzde insanlar bu tatların zararlı etkilerini tartışmışlardır. Günümüzde pek çok yerde satılan bu aroma çeşidi ağırlıklı olarak sıvı halde tercih edilmektedir. Bunun en bariz nedeni, doğal aromaların çok daha az kalıcı olmasıdır. Doğal aromalar, ısı, ışık gibi en küçük etkenlerden etkilenerek çok kolay bozulabilir. İdeal bir e-sigara likiti için aromanın iyi bir çözünürlüğe sahip olması gerekir. Bu sayede iyi bir e-sigara deneyimine katkı sağlayacak dengeli bir aromaya sahip iyi bir likit elde edilir. Firmamızda tüm e sigara kategorisindeki ürünler mevcuttur sizde temin edebilirsiniz.

Logo
Şifreyi Sıfırla
×
Alışveriş sepeti