300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Likit

Likit , kullanıcıların cihazdan keyif almasını sağlıyor. E-sigara kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sigaranın likitidir. E sigara likit kartuş veya tanka doldurulur. Sigarayı bırakmak isteyenler normalde bu likitlerle çalışan e-sigaraları kullanırlar. Kullanıcının nikotin ihtiyacını karşılamak için nikotin koku ile karıştırılarak sıvıya ilave edilir. 9MG ile 18MG arasındaki sıvılar MTL içmek için uygundur. Daha düşük nikotin içeriğine sahip sıvılar da kullanılabilir, ancak istenen nikotin doygunluğunu sağlamazlar.

Dünyada 4000’den fazla likit markası ve bu markalara ait 60’tan fazla dikkate değer çeşit bulunmaktadır. E-sigara model likit üreticilerinden 185 tanesi premium likit kategorisinde sertifikalı ve lisanslı ürünler üretmektedir. Diğer tüm likit markaları bir sağlık kuruluşundan sertifika veya özel onay alınmadan üretilmektedir. Sağlık açısından premium likitlerin dışında likitlerin kullanılması sakıncalı olabilir. İçeriği, tarifi, sertifikası ve üretim koşulları bilinmediği için premium likitler dışında herhangi bir likit kullanılması önerilmemektedir. Şu anda Japonya’da bilinen 240 çeşit likit üreticisi seri üretilip piyasaya sürülmektedir. Bu sıvıların tamamı üretim lisansı veya sertifikasına sahip değildir.

Likit Nedir?

Elektronik sigaranın yaydığı maddeye likit denir. Bu buhar sadece soluma yardımı ile soluma ile üretilir. Likit seçimi çok önemlidir. Kaliteli firmalardan kaliteli e-sigara aldığınızda, her içtiğinizde keyif alacaksınız. E-sigaralar sıvılar aracılığıyla buharlaşır ve buhar istenen aromayı kokar. Sıvılar için aroma çok önemlidir. E-sigara likiti temiz ve kullanılabilir olmalıdır. Elektronik sigaralar, şarj edilebilir özellikleri nedeniyle oldukça popülerdir. Şarjlı olduğu için defalarca kullanılacaktır. Bu nedenle, maliyet çok yüksek değildir. Bir e-sigara satın alır ve doğru kullanırsanız, uzun süre kullanabilirsiniz.

Bir likit seçerken birçok ikamet yerinin dikkate alınması gerekir. Sıvıdaki oranın doğru hesaplanması gerekir. Nikotin oranını kontrol etmeniz ve likit içerisindeki ekstrakttan kaliteli bir ürün yapmanız gerekiyor. Marka hakkında yapılan yorumlara dikkatlice bakmalı ve en kaliteli likitleri almalısınız. Sıvılar çeşitli maddeler içerir. Likit aroma, nikotin, bitkisel glikol ve propilen glikol içerir. Sıvının kalitesi onu harika bir içecek yapar. Bu nedenle sıvı alırken kaliteli olmasına dikkat edin. Tüm sıvılar farklı tatlardan oluşur. PG bazlı e-likitler genellikle alışkanlıklarını atmaya çalışanlar tarafından tercih edilir ve yüksek nikotin içeriği nedeniyle sigaraya benzer şekilde şiddetli bir boğaz darbesi verirler. Çoğu durumda, %70 PG içeren sıvı PG bazlı suşlar büyük buhar bulutları üretmez.

VG bazlı likit çeşitlerin ana hammaddesinin VG yani bitkisel gliserin olduğu söylenebilir. Dolayısıyla bu likitler ile sigaradan farklı olarak tatmin edici bir e-sigara deneyimine sahip olacaksınız. Bu, PG bazlı sıvılardan çok daha fazla buhar üretebilir.

PG bazlı e-sıvılarla karşılaştırıldığında, düşük nikotin içeren VG bazlı e-sıvılar %70 veya %80 VG, en az %60 içerir ve ayrıca PD içerebilir. Her e-likit seçeneğinde olduğu gibi, VG tabanlı e-likitleri de birçok lezzette bulabilirsiniz. 50/50 Likit tipi adından da anlaşılacağı gibi en çok tercih edilen likit seçeneklerinden biri olan 50/50 likit %50  VG ve %50  PG içerir.  Ayrıca 50/50 oranında geliştirilmiş likit, hemen hemen tüm cihazlarla uyumludur ve nikotin ve aroma içeriğine sahiptir. Aslında bu tür likitler, aroma aromalarını deneyimlemek için en iyi fırsatı sundukları için hafif ve orta deneyimli e-sigara kullanıcıları için favori likitlerden biridir.

Likit Fiyatları

Likit fiyatları aromaya, markaya ve ml seçeneklerine göre değişmektedir. Meyve grupları: Çilek, elma, karpuz, kiraz, ananas, ahududu, yaban mersini, çarkıfelek meyvesi, mango, limon, limon kabuğu, kavun, hindistancevizi, üzüm, portakal, nar, kivi, şeftali, kayısı, gruba, papaya gibi aromalardır.

Pastane Grubu: Kek, pasta, kurabiye, krema, vanilya, kahvaltılık gevrek, bal, reçel, karamel, ciklet, pamuk şeker, enerji içecekleri, süt, kahve, kraker, fındık, yoğurt gibi lezzetler. Likit fiyatları değişkendir. Salt likit fiyatı 59 TL’dir. Yine Normal Dl likit 34,99 TL’dir

E-likitin en yenilikçi türlerinden biri olan saf e-likit çeşitleri, bazik nikotin yerine nikotin tuzu adı verilen aktif bir madde içerir. Peki, saf bir sıvı ile bildiğimiz bir sıvı arasındaki fark nedir? Bu tür nikotin tuzu bazlı elektronik likit, yüksek nikotin alımına izin verir ve geleneksel tütün tüketimine çok benzer bir deneyim sağlar. Saf likit; yaygın olarak kullanılan e-sigaralar için küçük ve taşınabilir bir cihaz olan PodMod adı verilen bir cihazda kullanılmaktadır. Bu alçak gerilim cihazlarının taşınması kolaydır ve günlük hayatınızı bozmadan hemen her ortamda kullanılabilir.

Normal sıvı tipi Pg bazlı, VG bazlı, 50/50 dengeli saf sıvıların temel özelliklerini öğrendikten sonra, nikotin içermeyen son sıvı tipine sahibiz. Açıklama bile gerektirmeyen bu likit türev, nikotinsiz likit tüketimine olanak sağlıyor.  

Likit Aromaları

Yüksek kaliteli likitler, aldığınız tat değil, hissettiğiniz içeceğin kalitesi anlamına gelir. Bu bakımdan satın alacağınız likitlerin yüksek kaliteli malzemelerden yapıldığını unutmamak önemlidir. E-sigara ile kaliteli sigaralar içmek mümkündür ancak zamanla kaliteleri düşebilir ve daha önce sahip olduğunuz eğlence ve keyfi kaybedebilirsiniz. Bunun nedeni, bir süre sonra sıvının tükeneceği ve içeriğin kalitesinin bozulacağıdır. Kaliteli bir likit seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kullandığınız yapay efektördür.

Efektörler harika bir lezzet verir, ancak organik değildirler. E-sigara alırken etkilerinden uzak durmakta fayda var. Bu nedenle, bir e-sigara satın almadan önce bu mağazaya aşina olmanız gerekir. Tatlandırıcılar, doğal veya yapay e-sıvıları tatlandırmak ve tatlandırmak için kullanılan aromalardır. Bu lezzetler akla gelebilecek hemen hemen her tada dâhildir.

Aromalar e-sıvılarda %3-15 oranında bulunur. İçeriğinize lezzet katın. Sentetik veya her ikisinin karışımından yapılmış üç tür doğal aromatik vardır. Birinin en sevdiği E-Sıvı sizin tarafınızdan takdir edilmeyebilir. Zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre hareket etmelisiniz. En sevdiğiniz e-likidi yeni tatlar deneyerek bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Premium Likit esas olarak bitkisel glikoller içerir. Bu son derece değerli madde daha fazla buhar yayar ve daha güçlü bir kokuya sahiptir, bu sizi tatmin edebilir. Çoğu insan bu yönü seçer çünkü buharı ciğerlere çekmek çok daha rahattır. Premium likitlerin piyasadaki diğer elektronik likitlere göre daha pahalı olduğunu da belirtmek gerekir

Elektronik Sigara Likit Fiyatları

E-sigaraların kullanım alanları nelerdir? Son yıllarda popüler hale gelen elektronik sigaraların birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Bu hedeflerden ilki kişilerin normal tütün bağımlılığından kurtulma isteğidir. Normal sigaralar çeşitli zararlı maddeler içerdiğinden sağlık üzerinde çok olumsuz etkileri vardır ve tüketilmeleri günlük bağımlılığa yol açar. Bu bağımlılığı yavaş yavaş atmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan e-sigara hem insan sağlığına hem de çevreye normal sigaralara göre çok daha az zararlıdır. Ayrıca e-sigaraların bir diğer kullanım alanı da taşımaya çok uygun olması, ateş gerektirmemesi ve kül sorunu olmamasıdır. Oldukça pratik olan bu sigara modelleri pek çok kişinin işine yarayabilir.

E-sigaraların çalışma prensibi likit sayesinde çalışır ve likit kullanımı oldukça önemlidir. Düşük likit kalitesi ve güvenilmezlik, e-sigaralar için en kötü seçimi yaptığınız anlamına gelir. En iyi likiti seçerek likitin tadını çıkarırken sigara içmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Enfes tütün keyfi yaşatmak istiyorsanız kesinlikle kaliteli bir likit seçmelisiniz.

Kullanılan miktarı ml seviyesine bağlıdır. Sıvının ml boyutunu seçerken tütün tüketimini dikkate almak önemlidir. Likiditenin önemi e-sigara kullanımı için önemlidir, bu nedenle e-sigara kullanımı en iyi likitler satın alınarak yapılmalıdır. E-sigara satın almak ve en kaliteli e-likitlere sahip olmak için mutlaka bizi ziyaret edin. En kaliteli likitleri ve e-sigaraları satın almak, tütün bağımlılığınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Elektronik sigaralar, sigara içenler için vazgeçilmezdir. Kaliteye, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine, oluşturulan elektronik sisteme ve kullanım ömrüne bağlı olarak farklı e-sigara modelleri bulunmaktadır. Model değiştiğinde e-sigara fiyatları likit, marka ve modele göre değişiklik gösterebilir.

En önemlisi, doğru cihazı uygun fiyata satın alabilirsiniz. Gereksinimler, beklentiler, finansal koşullar, cihazın ürettiği nikotin miktarı gibi faktörler kullanıcı tercihlerini etkiler. E-sigara satın almak, kendi başınıza karar verebileceğiniz bir süreç değildir. Bunun için uzman yardımı önerilir. Evimizde profesyonel bir ekipten profesyonel destek alıyoruz ve aynı zamanda şirketin hizmet ayrıcalıklarını da alıyoruz.

Likit Nasıl Doldurulur?

Yeniden doldurulabilir kartuş veya tekrar doldurulabilir kartuş tankına kartuştaki e-sigara likiti doldurulurken cihazın 45 derecelik bir açıyla tutulmasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde sıvı kısım bozulabilir. Ardından, 45 derecelik bir açıyla sabitlerken depoyu aküye bağlayabilirsiniz. Bu esnada hızlı hareket edilerek sıvı sızıntısı ihtimalinin önüne geçilebilir. E-sigara kartuşunu likit ile doldururken bu alanın aşırı doldurulmamasına özen gösterilmelidir. Tank e-sigara modelini likit ile doldururken dikkatli olmanız gerekir

üç farklı e-sigara yedek modelinde likit doldururken dikkat edilmesi gereken en önemli detay depo kısmını fazla doldurmamaktır. Bunun dışında yeni ilk dolum için en az 10 dakika beklemeniz gerekiyor. Atomizer madeni para bölümünü sıvı ile doldururken sıçramaktan kaçının. Likit doldurma işlemi sırasında cihazın hava kanalı kapalı olmalıdır. Likit doldurma işlemi sırasında likit e-sigara atomizer coilinin nemli pamuklu kısmına girmelidir. Bunun yapılmaması, e-sigara bobininde yanıklara neden olabilir. Bu, sıvının tadında değişikliklere ve koku oluşumuna neden olabilir. Bu önemli detaylara dikkat edilerek tank veya sigara cinsine göre likit veya ekipmana zarar vermeden dolum işlemi yapılabilmektedir.

 E-sigara likitini ev ortamınızdan dilediğiniz gibi rahatlıkla doldurabilirsiniz. Ancak e-sigara likiti doldurmakta zorlanıyorsanız veya başvurunuzu tamamlayamıyorsanız cihazı satın alan firma yetkililerinden yardım isteyebilirsiniz. Doldurma işlemi hassastır, bu nedenle sıvı mekanizmasına zarar vermemek için profesyonel yardım almak mantıklıdır. Bir akışkan bileşeninin imha edilmesi ek maliyetlere neden olur ve akışkan bileşenini şirketten geri satın almanızı gerektirir. E-sigarayı likit ile doldurduktan sonra cihazı tekrar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sigara içmiyorsanız sigarayı bırakabilir veya cihazı hobi amaçlı kullanabilirsiniz.

Likit Nasıl Saklanır?

E-likitler bulunan aroma ve maddelere ek olarak, PG yapay bir kimyasaldır ve bozulmaya karşı uzun süreli dirence sahiptir. Bununla birlikte, VG ve nikotin organik maddelerdir ve yiyecek ve içecekler gibi zamanla ayrışabilir. Raf ömrü oldukça uzun olan e-sigara likitleri, daha uzun depolama süresine göre çeşitli bozulma süreçleri sergileyebilmektedir.

E-sigaraları saklarken; Sıcaklıktan kaçınmanız gerekir. Oda sıcaklığının üzerindeki sıcaklıklara veya doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında e-sıvılar hızla bozulmaya başlar. E-sigara şişesinin ağzını uzun süre açık bırakırsanız e-sigara likitindeki nikotin buharlaşır, bozulmaya başlar ve rengi koyulaşmaya başlar ancak  tadı ekşi olur. Sıvı şişeler, perakende mağazalarında kullanım amacına göre cam veya plastik şişelerde satılmaktadır. Plastik e-sıvı şişeler, cam şişelerden daha hızlı bozulabilir. Bu nedenle, sıvıların uzun süreli saklanmasını düşünüyorsanız, cam şişeleri önerilmektedir. E- sigara likitlerini sitemizden alım yapabilirsiniz.D

En Çok Tercih Edilen DL Likitlerimiz:

İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
Yaz Rüyası
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
35,00
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
Mega Melon
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
35,00
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
God’s Milk
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
35,00
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
Naked Frost Bite
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
35,00
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
Anml Looper
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
35,00
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
Milkman
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle
35,00

En Çok Tercih Edilen Markalar:

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular & Cevapları

E Sigara Likit , ürünlerimiz ile ilgili merak edilen soruları buraya yazdık ve cevapladık daha çok merak ettiğiniz sorular varsa irtibat  numaralarımızdan veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sistemizde bulunan iban numaralarımıza ücreti gönderebilir veya kapıda ödeme ile ödeme yapabilirsiniz.

Evet tüm likit ürünlerimizde kapıda ödeme seçeneği mevucuttur.

Siparişiniz 08:00 – 17:00 arasında verilirse aynı gün kargoya verilir.

Dr. Mood Likit
Logo
Şifreyi Sıfırla
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti